Zaznacz stronę

FHU ELDOM rozpoczął działalność w 1999 roku, a w branży deweloperskiej firma nieprzerwalnie istnieje od 2004 roku. Wychodząc naprzeciw zmianom zachodzącym na rynku budownictwa mieszkaniowego rozpoczęliśmy działalność deweloperską, będąc obecnie jedną z największych firm z tej branży w regionie. Nasza firma to wieloletnia tradycja, doświadczenie i gwarancja jakości.

Dzięki wspaniałemu zespołowi pracowników, kadrze kierowniczej o wysokich kwalifikacjach zawodowych, własnym zapleczu technicznym oraz wieloletnim doświadczeniu w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów, możemy zagwarantować solidną, terminową i pewną realizację powierzonych nam zadań i spełnienie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Przed nami kolejne nowe wyzwania. Naszym priorytetem w dalszym ciągu będzie podnoszenie jakości poprzez łączenie dobrych, sprawdzonych rozwiązań z nowoczesnymi technologiami i materiałami.
Wierzymy, że nasze dotychczasowe doświadczenia będą procentować w przyszłości.
Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami zapewni sprawną realizację Państwa planów i oczekiwań.